Siyaset Akademisi Sivas Birincisi Toraman’a Erdoğan’dan Plaket

AK PARTİ’nin 15. Dönem Siyaset Akademisi Yerel Yönetimler-III “Lider Ülke Türkiye” programında dereceye girenler, ödüllerini AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden aldılar.

Siyasete yeni bir misyon yükleyen ve siyasetin bilgiyle yapıldığının altını çizen AK Parti Siyaset Akademisi’nin 15. Dönem Ödül Töreni, parti genel merkezinde gerçekleştirildi.

İl Başkanları Toplantısı sonunda yapılan törende 15. Dönem Akademi Sınavı’nda Sivas il Birincisi olan Murat TORAMAN plaketini Başbakan Erdoğan’dan aldı.

EĞİTİMİ, TİCRÜBELİ İSİMLER VERDİ

29 Mart-15 Haziran 2013 tarihleri arasında Sivas’ta gerçekleştirilen 15. Dönem Siyaset Akademisi’ne yaklaşık 500 kişi katıldı.

Eğitim programında, alanında uzman akademisyenler tarafından yerel yönetimler, siyaset bilimi, uluslararası ilişkiler, ekonomi ve hükümet sistemleri dersleri verildi.

8 hafta süren ve iletişim becerileri, sosyal medya derslerinin de yer aldığı akademide, deneyim ve vizyon paylaşımı büyükşehir belediye başkanları, kişisel gelişim uzmanları ve üniversite hocaları tarafından verildi.