Murat Toraman Erdoğan’a Şeref Defteri ‘ni Takdim Etti

Şeref Defteri
Şeref Defteri

AK Parti Sivas Gençlik Kolları Başkanı Murat TORAMAN ve yöneticileri tarafından hazırlanarak vatandaşların doğum günü, geçmiş olsun ve rahmetli Tenzile ananın taziye dileklerini yazdıkları şeref defteri Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a teslim edildi.

28 Şubat’ta Sivas Kent Meydanı’nda açılan şeref defterine halkın Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın doğum günü dolayısıyla kutlama, yaşadığı rahatsızlık nedeniyle geçmiş olsun, Tenzile Erdoğan’ın vefatı üzerine de başsağlığı dileklerini yazdıkları hatırlatıldı. Açıklamada, Şeref Defterinin Sivas Gençlik Kolları Başkanı Murat Toraman tarafından AK Parti Genel Merkezi’nde Başbakan Erdoğan’a takdim edildiği belirtildi.

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Toraman açıklamada, Sivas halkına verdikleri söz üzerine defteri Sayın Başbakan’a bizzat teslim ettiklerini söyledi. Toraman, “Hazırladığımız şeref defterine halkımız büyük ilgi gösterdi ve kısa sürede şeref defteri doldu. Türkiye’de bu etkinlik sadece Sivas’ta gerçekleştirildi.” dedi.

Toraman, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a defteri genel merkezdeki makamında teslim etmeden önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan ve Başbakan Yardımcısı Ekrem Erdem’in de bir süre defteri incelediklerini ve çok duygulandıklarını söyledi. Başbakan Erdoğan’ın şeref defterinden duyduğu memnuniyeti ilettiğini belirten Toraman, “Sayın Başbakanımız şeref defterine dileklerini ileten bir vatandaşımızı bizzat arayacağını ve teşekkürlerini sunacağını söyledi. Tüm Sivas halkına sevgi ve selamlarını iletmemizi istedi.” şeklinde konuştu.