Murat Toraman’ın Sivasspor ‘a Olan Desteği Sürüyor

AK Parti Sivas Gençlik Kolları İl Başkanı Murat Toraman öncülüğünde Sivasspor lu taraftarlara destekler devam ediyor. Daha önce bir çok farklı deplasman müsabakasına araç, yakıt, kumanya vb konularda destek veren Toraman zorlu Trabsonspor deplasmanında da Sivassporlu tarafların yanında oldu.

Sivassporlu dernekleri ve taraftar grupları ile düzenlemiş olduğu organizasyon kapsamında 250 Sivassportaraftarı bu sabah Trabzon’a yolcu edildi.

Kent meydanında basın mensuplarına açıklamada bulunan AK Parti Sivas Gençlik Kolları Başkanı Murat Toraman “Sivassporumuz ilimizin en kıymetli markası. Sivas için olmazsa olmazlardan. Desteklenmeli ve bizde öyle yapıyoruz. Takımızın her zaman yanında olduk ve olacağız. Taraftarlarımıza 6 otobüs ve kumanya yardımında bulunduk. Yolları açık olsun. Umarım galibiyetle döneceklerdir” dedi.

Sivasspor Taraftar Dernekleri Toraman’a Teşekkür Etti

1967 Sivassporlu Genç Taraftarlar Derneği Başkanı Serhan Kaburcuk ise Sivasspor’un finale adım attığı bir gün olarak Trabzon’dan dönmek istediklerini ifade etti. Kaburcuk; Sivas’ta sivil toplum kuruluşlarının harekete geçmesi gereken günde AK Parti Sivas Teşkilatının kendilerine araç desteğinde bulunmasından dolayı İl Gençlik Kolları Başkanı Murat Toraman’a teşekkür etti.

Yiğido Gençlik Taraftarlar Grubu Mesut Daştan ise kupa maçının Sivasspor adına tarihi bir gün olduğunu belirterek bu tarihi günde kendilerini destekte bulunan AK Parti Sivas teşkilatına teşekkür etti.